Košík je prázdný.
21.11.2019
Podrobnosti se vynořily o tom, co by Arizonské Diamondbacky chtěli v novém projektu s parkem, a ukazují odvážnou představu o tom, jak by tým mohl vyřešit svou dlouhodobou situaci v zařízení.   Vlastnictví společnosti D-Backs vyhodnocuje budoucnost organizace od doby, kdy v květnu 2018 došlo k dohodě s Maricopa County o nalezení nového domu, což je dohoda, která přišla uprostřed nespokojenosti s tím, jak byla Chase Field provozována a udržována. Od t..
30.10.2019
Baltimore Orioles v roce 2013 představoval rekordní obranu, včetně tří výherců Zlatých rukavic. Jednou z prvních věcí, které nás přitahují do hry baseballu, protože mladí fanoušci jsou domácím během měsíce, který se zdá, že vzdoruje zákonům fyziky, když stoupají vzduchem a vytvářejí řev vzrušení mezi fanoušky, když sdílejí úctu nad úžasem představení, kterému právě čelili. To nebyl případ tohoto fanouška Baltimore Orioles.   ..
02.08.2019
Není žádným tajemstvím, že Arizona Diamondbacks hledají nový ballpark. Tým zavolal Chase Field domů od své úvodní sezóny v roce 1998, a pro lepší nebo horší, 20 let je zhruba životností MLB stadionu v těchto dnech.   Jak tým pokračuje v úsilí o nový ballpark v Arizoně, D-Backs minulý rok diskutovali o možnosti přemístění na předměstí Las Vegas v Southern Nevada, hlásí Blake Apgar z časopisu Las Vegas Journal-Review. Konkrétně se tým setka..
20.06.2019
Bylo to před pěti lety v úterý, kdy velikost Claytona Kershawa dosáhla svého vrcholu. V noci točil devět mistrovských, ne-hitových směn proti Colorado Rockies. Patnáct těstíček vybuchlo a jen jeden z nich dosáhl základny, na chybě Hanley Ramirez, která zabránila dokonalé hře. Na konci sezóny, Kershaw zachytil jeho třetí Cy Young cenu za čtyři roky a stal se druhým džbánem v téměř tři desetiletí vyhrát MVP. Byl v té silné hlavě, která se občas cítila, ..
17.04.2019
Braves hostí Diamondbacks pro tři hry začínající v úterý večer.   Arizona, nyní bez ikony Paul Goldschmidt, je 7-9 v mladé sezóně. Tady je co vědět o nových hadích: 1. Arizonský startér Robbie Ray povolil ve svých prvních třech začátcích sezony tři zásahy nebo méně. Napříč jeho uplynulých 10 výletů, levicové hit .029 (1-pro-34) proti němu s 15 strikeouts a třemi procházkami. Ray, úterní startér, se nezvládl ani proti Braves v malé velik..
22.02.2019
Poté, co strávil osm let v organizaci Baltimore Orioles a několik měsíců v Los Angeles, bývalý superstar O Manny Machado míří do San Diega na rekordní smlouvu   Po dlouhé, těžké přestávce, během níž největší volné agenty MLB zůstaly nepodepsané do jarního tréninku, se včera v médiích objevily zprávy, které zahrnovaly třetího basemana Baltimore Orioles Manny Machado.   Jak poprvé oznámil ESPN Jeff Passan, Machado podepsal rekordn..
07.11.2018
Pokud jsou zprávy pravdivé, je pravděpodobné, že hodně týmů zavolá přední kancelář Clevelandových Indiánů, aby se zeptali na některé velké jména. Vidíme, kdo tyto týmy mohou být.   Rozloučení je těžké, ale Clevelandští indiáni by toho brzy mohli dělat spoustu. S hlášením o kruzích, že téměř všichni v týmu se chystají uchopit, je kancelář Indiánů pravděpodobně zaneprázdněna mnoha telefonními hovory.   Tam jsou uchaze..
11.10.2018
Veterinární reliéfní džbán Brad Ziegler, který měl dva body s Diamondbacks, oznámil ve středu odchod do důchodu z baseballu.   Ziegler, který o svých 39. narozeninách oznámil zprávu prostřednictvím Twitteru, rozdělil na sedm sezón s Diamondbacks a sestavil rekord ve formátu 22-12, aby šel s 2,57 ERA a 62 šetří.   Ziegler byl jmenován do týmu 20. výročí klubu v této sezóně předtím, než ho koupil Diamondbacks v letošním obchodním ..
27.09.2018
Všechny oči budou na Philadelphii Phillies a hrstku dalších týmů, kteří budou mít možnost zjistit, zda mohou přesvědčit Bryceho Harpera, aby přišel na palubu pro rok 2019.   Zatímco Philadelphia Phillies se dostanou ze své šesté ztráty v řadě spolu se snahou o ukončení sezóny na pozitivní pozici tím, že skončí nad .500, Gabe Kaplerův tým brzy začne se soustředit na to, co by sezóna 2019 mohla mít v obchodě, včetně potenciálních volných ag..
12.09.2018
DENVER - Daniel Descalso se v pondělí večer dostal na druhou základnu Diamondbacků na druhou základnu, trend, který manažer Torey Lovullo řekl, bude pokračovat a pravděpodobně přijde na úkor Ketel Marte.   "Mám pocit, že má neuvěřitelné at-netopiere," řekl Lovullo. "Zesiluje uprostřed naší sestavy a miluje tuto roční dobu. Má skvělý způsob myšlení. Byl v našem prostředí pro nás. Tak jo, uvidíš trochu víc z něj po úseku. "   A..
07.09.2018
Amir Garrett od té doby, co byl zařazen na 10denní seznam osob se zdravotním postižením, nevyhodil tón hřišť, ale jeho zraněná levá noha se po startu ve čtvrtek odpoledne cítila lépe.   Garrett, levicovský úlevce Reds, se ve hře nedostavil od 25. srpna kvůli kostní modřině v levé noze.   "Doufáme, že ho budeme mít na začátku příštího týdne k dispozici na hřišti," řekl dočasný manažer Reds Jim Riggleman. "Cítí se mnohem lépe...
21.08.2018
Braves začínají ve dnech večerní tříčlenné série v Steel City a budou se za nimi snažit dát za sebou obrovské čtyřhry. Poté, co byl víkend velmi zmanipulován Rockies, Braves se obrátí k tvrdě vyhlížejícímu vyhlídce Bryse Wilsonovi, aby zahájil dnes večer proti Piráti, když byl dnes od AAA vyzván, aby nastartoval svůj první Major League. Spojuje se s Mikeem Sorokem a Kolby Allardem jako třetím 20letým džbánem Bravesem, aby debutoval o Major League v roce 2..
SITE MAP
  • Pánské
  • Dětské
  • Dámské
  • Pánské Zvyk
  • Dětské Zvyk
  • Dámské Zvyk