Košík je prázdný.

Snění o obraně 2013 Rukavice

30.10.2019 0
Baltimore Orioles v roce 2013 představoval rekordní obranu, včetně tří výherců Zlatých rukavic.
Jednou z prvních věcí, které nás přitahují do hry baseballu, protože mladí fanoušci jsou domácím během měsíce, který se zdá, že vzdoruje zákonům fyziky, když stoupají vzduchem a vytvářejí řev vzrušení mezi fanoušky, když sdílejí úctu nad úžasem představení, kterému právě čelili. To nebyl případ tohoto fanouška Baltimore Orioles.
 
Když jsem vyrůstal, sledoval plynulý obrat dvojité hry, Mike Bordick, Roberto Alomar Jr, Rafael Palmeiro v beznadějném řetězci událostí, který zaznamenal dva výstupy v jedné hře, což mě nejvíce vzrušovalo. Právě tyto rané vzpomínky na Oriolesský baseball vedly k hodinám a hodinám tréninku, které vedly naděje v naději, že dokážu replikovat defenzivní hry s navijáky, které jsem obdivoval.
 
Aktuální verze Orioles zdaleka není považována za defenzivní juggernauts. Sotva projdou hlavní ligovou obranou. Je těžké uvěřit, že není to tak dávno, co tato franšíza představovala rekordní obranu a trojici výherců Zlatých rukavic.
 
Ve skutečnosti to bylo v tomto roce již v roce 2013, kdy se středním hráčem Adamem Jonesem, třetím basemanem Mannym Machadem a shortstopem J.J. Hardy všichni vzali domů Gold Glove vyznamenání po sezóně, která viděla Baltimore dopustit jen 54 chyb ve 162 hrách. Byl to rekord MLB pro nejmenší počet chyb v jedné sezóně.
 
Celkově Baltimore Orioles v roce 2013 zaznamenal dWAR 3,8, což je dobré pro páté místo ve velkých společnostech. Machadoův 4,4 dWAR se umístil na druhém místě ve velkých společnostech za Andreltonem Simmonsem a jeho 5,5 dWAR.
 
Jednalo by se o Hardyho druhé zlaté rukavice, součást tříletého úseku vyznamenání Gold Glove a začátek impozantního pětiletého úseku, který viděl, jak Hardy nashromáždil mezi nejrychlejšími lety 2013–2017 pátý nejvyšší počet obranných běhů.