Košík je prázdný.

Bryce Harperové by mohly být dobrou zprávou pro Philadelphii Phi

27.09.2018 0
Všechny oči budou na Philadelphii Phillies a hrstku dalších týmů, kteří budou mít možnost zjistit, zda mohou přesvědčit Bryceho Harpera, aby přišel na palubu pro rok 2019.
 
Zatímco Philadelphia Phillies se dostanou ze své šesté ztráty v řadě spolu se snahou o ukončení sezóny na pozitivní pozici tím, že skončí nad .500, Gabe Kaplerův tým brzy začne se soustředit na to, co by sezóna 2019 mohla mít v obchodě, včetně potenciálních volných agentů.
 
Věřte tomu nebo ne, jedním z těchto volných agentů by mohl být Bryce Harper, i když se v tomto okamžiku zdá být absolutně dlouhý záběr.
 
Během posledních několika měsíců viděli Phillies jejich jméno ve stejném rozhovoru jako velcí volní agenti jako Harper a Manny Machado, a to především kvůli tomu, že mají velké peníze na to, aby strávily.
 
Před několika lety se Philadelphia nepovažovala za hodně místa, kde by se měli podepsat klíčové svobodné agenti při pohledu na všechny roky skládající se z bojů, ale vše se změnilo v roce 2018.
 
Nejen, že se Phillies dostali do svobodné agentury před sezonou 2018 podepsáním Carlos Santana a Jake Arrietou, ale také tým skončil jako překvapivý kandidát v národní ligové soutěži, tedy až do srpna.
 
Nicméně, stejně frustrující, jako je to sledovat Philadelphii za poslední dva měsíce, dobrou zprávou je jejich překvapení, že celkový úspěch dává týmu naději nad tím, co by mohl mít 2019, zvláště pokud by přistáli Harper nebo nějakou jinou velkou hvězdu.
 
Když už mluvíme o Harperovi, Washingtonští národníci se ve středu odpoledne zúčastní finálové domácí hry sezony 2018 proti Miami Marlins. A když slyšeli komentáře před Harperem, je pro fanoušky Phillies těžké, že se nebudou vzrušit nad tím, že se tým pod tlakem podepíše, když přijde čas v offseason.