Košík je prázdný.

Dlouhož Arizona Diamondbacks úlevající Brad Ziegler oznamuje odc

11.10.2018 0
Veterinární reliéfní džbán Brad Ziegler, který měl dva body s Diamondbacks, oznámil ve středu odchod do důchodu z baseballu.
 
Ziegler, který o svých 39. narozeninách oznámil zprávu prostřednictvím Twitteru, rozdělil na sedm sezón s Diamondbacks a sestavil rekord ve formátu 22-12, aby šel s 2,57 ERA a 62 šetří.
 
Ziegler byl jmenován do týmu 20. výročí klubu v této sezóně předtím, než ho koupil Diamondbacks v letošním obchodním termínu. V 29 zápasech v Arizoně šel v této sezoně 1: 1 s 3,74 ERA.
 
"Každodenní grind si na mém těle vybírá mýto," napsal Ziegler ve zprávě. "V uplynulých dvou sezónách bylo opravdu těžké časy, kdy jsem se zajímala, jestli mohu fyzicky pokračovat v tom, co bude trvat, než zůstanu na hřišti, a kdybych mohl i nadále hrát na úrovni, kterou jsem měl.
 
"A mohu poděkovat Dbackům za to, že mi dává možnost vyrazit do vzrušujících, smysluplných her po úseku a dokázat, že se nebudem vytlačit ze hry, protože už nemůžu soutěžit - jdu s vědomím, že stále mohu. "
 
Ziegler ve svém poselství na Twitteru uvedl své divizní tituly s Diamondbacks (2011) a Boston Red Sox (2013) jako některé z hlavních bodů své kariéry. V sezóně 2011 se v této sezoně dostala Ziegler 1.74 ERA do 23 zápasů.
 
"Playoff baseball je neuvěřitelné," napsal Ziegler.
 
Ziegler pokračoval v musech na svých pokorných počátech v profesionálních hodinách, včetně toho, že byl propuštěn z prvního jarního tréninku, než nakonec začal svou kariéru s Oakland Athletics.
 
"V té chvíli jsem doslova cítil, že můj profesionální kariéra je jen rok nebo dva daleko od konce, protože věděl, že" ti kluci "se zřídkakdy dostanou do výzvy a typicky se jen používají jako výplňové listiny u nezletilých," napsal Ziegler. "O dva roky později se můj sen konečně stal skutečností - ale věděl jsem, že můj pobyt může být dočasný.
 
"Takže mým největším cílem bylo vychutnat si každou minutu a snažit se, aby bylo pro ně obtížné rozhodnout, že mě pošlou, až přijde ten čas. O deset let později se cítím šťastným, že mohu odejít z hry za mých podmínek a nikdy jsem nebyl poslán zpět mladistvým. "
 
Ziegler začal svou MLB kariéru s 39 po sobě jdoucími neúspěšnými inningy, něco, co Ziegler zmínil ve svém poselství, a skončil s 2,75 ERA v 265 reliéfech a 105 útocích.