Košík je prázdný.

Diamondbacks 'Daniel Descalso, aby viděli další akce v úseku úse

12.09.2018 0
DENVER - Daniel Descalso se v pondělí večer dostal na druhou základnu Diamondbacků na druhou základnu, trend, který manažer Torey Lovullo řekl, bude pokračovat a pravděpodobně přijde na úkor Ketel Marte.
 
"Mám pocit, že má neuvěřitelné at-netopiere," řekl Lovullo. "Zesiluje uprostřed naší sestavy a miluje tuto roční dobu. Má skvělý způsob myšlení. Byl v našem prostředí pro nás. Tak jo, uvidíš trochu víc z něj po úseku. "
 
Ačkoli jeho produkce se v posledních týdnech zhoršila, Descalso je jasně lepší volbou z útočného pohledu. Dosáhl .248 / .365 / .448 prostřednictvím 384 deskových vystoupení a byl vysoce produktivní v klíčových bodech a vysílal řadu .311 / .403 / .639 v situacích s vysokou pákou.
 
Marta mezitím měla v průběhu sezóny výkyvy a pády. Během prvních dvou měsíců sezóny byl do značné míry neproduktivní, v červnu a v červenci prudce klesl a od srpna opět klesl.
 
Vzhledem k tomu, že Marte je daleko nadřízený obránce - pravděpodobně najde svou cestu na hřišti jako obranná náhrada pozdě ve hře - poněkud komplikovala rozhodnutí pro Diamondbacks, tým postavený kolem jejich pitching a obrany. Ale Lovullo cítil, že potřeba většího urážejícího výkonu je příliš velká.
 
"Potřebujete (kvalitní) at-netopýry a je potřeba vyrazit," řekl Lovullo. "Zvláště sem přicházím (Coors Field) a vím, že jdu do Houstonu, dva velmi útočné týmy. Není to závod na pět (běží); je to pravděpodobně závod na 10, když hrajete proti těmto dvěma týmům. "
 
Lovullo říkal, že s Martem mluvil o změně role v předchozích sériích proti Bravesovi, a poznamenal, že zatímco Marte neměl rád slyšet zprávy, udělal to dobře.
 
"Bude pokračovat ve startu, jen Danielovi udělá něco víc než on," řekl Lovullo. "Ale on pokrčil rameny a řekl, že rozumí a že se mu to nelíbí, ale bude dál pokračovat a dělat, co může, aby se zlepšil každý den."
 
Zatímco ostatní kluby kolem velkých společností učinily kroky k rozšíření svého seznamu před termínem 31.srpna, Diamondbacks stál pat.
 
Generální ředitel Mike Hazen uvedl, že rozhodnutí se přihodilo k tomu, že se cítil dobře v jeho seznamu a nechtěl platit vysoké ceny v obchodě pro hráče, kteří pravděpodobně hrají drobné role.
 
"Pokud nemůžete vytvořit příležitost, kde získáváte člověka, který bude každý den hrát, tak se cena, která se odvíjí, stává odlišnou," řekl Hazen. "Všechno se stává luxusem, což je skvělé; vždy chcete získat tolik luxusu, kolik můžete. Ale neměli jsme pocit, že bychom to chtěli (dohoda stojí za to), kde se ptáme na určité věci (dané), co jsme se jich zeptali, aby to udělali. "
 
Hazen také potlačil pravděpodobný dopad batu z lavičky na úsek.
 
"Pořád se mi nepřiznávám - ano, mohu se mi to ukázat špatně - že divize přijde na úder v úderu v deváté směně hry v druhém až posledním dni sezóny , "Řekl Hazen. "Více připisuji devíti klukům, které každým dnem rozjíždíme, a ti kluci, kteří se míchají a zápasíme s těmi kluky každý druhý den, je to, co povede k výhře a ztrátám více než ten, který se chystá vyjet a dostat se špičkový hit v konkrétním zápasu. "