Košík je prázdný.

D-Backs Thinking Large s potenciálním novým Ballparkem

21.11.2019 0
Podrobnosti se vynořily o tom, co by Arizonské Diamondbacky chtěli v novém projektu s parkem, a ukazují odvážnou představu o tom, jak by tým mohl vyřešit svou dlouhodobou situaci v zařízení.
 
Vlastnictví společnosti D-Backs vyhodnocuje budoucnost organizace od doby, kdy v květnu 2018 došlo k dohodě s Maricopa County o nalezení nového domu, což je dohoda, která přišla uprostřed nespokojenosti s tím, jak byla Chase Field provozována a udržována. Od té doby byla organizace do značné míry tichá v tom, jak pokračuje ve svém plánování zařízení, ale podrobnosti odkryté ve zprávě Arizonské republiky tento týden nastiňují některé z cílů, které by mohly být součástí jakéhokoli nového plánu parků.
 
Seznam přání pro nový míčový park, který byl loni sdílen s představiteli na předměstí Las Vegas v Hendersonu, v zásadě vyžaduje zatahovací střešní krytinový bazén postavený s intimnějším designem než Chase Field a zakotvit rozlehlé smíšené využití. V rámci tohoto vývoje by bylo vybavení jako maloobchod, restaurace, kanceláře a bytové jednotky, plus koncertní místo s kapacitou 5 000 míst ovládané D-Backs.
 
Vzhledem k tomu, že seznam přání nastiňuje široký rozsah působnosti projektu - například 45–70 hektarů pro rozvoj se smíšeným využitím - zdá se, že by se čísla mohla v průběhu vyjednávání změnit. Kromě toho stojí za zmínku, že samotný seznam přání nepředstavuje závazek vybudovat nový park a D-Backs nevyšel a veřejně odmítl myšlenku obnovy Chase Field.
 
Jakákoli obnova Chase Field by přesto měla problémy zvážit. Rozlehlá stopa ballparku je pozoruhodnou nevýhodou a D-Backs by museli najít způsob baseballové dresy Arizona Diamondbacks Pánské, jak učinit zařízení intimnějším. Část této strategie by jistě zahrnovala zmenšení sedací kapacity Chase Field o 48 519 ve prospěch více společenských / skupinových prostor, ale D-Backs vyzvaly zejména k vytvoření nového parkového parku s mírně menší stopou než Chase Field - nejméně 20 hektarů pro nový ballpark, ve srovnání s půdorysem Chase Field o rozloze přibližně 25 hektarů - a jakákoli snaha o zmenšení stávajícího zařízení by pravděpodobně vyžadovala komplikovaná stavební opatření, pokud je to dokonce možné.
 
Dále je sporné, zda tým dokáže sestavit dostatek půdy v oblasti kolem oblasti Chase Field, aby naplnil vizi nového rozvoje. I když existuje potenciál pro tým, aby spolupracoval s okolní zemí v centru Phoenixu, vývoj smíšeného využití soustředěný kolem renovovaného Chase Field by byl pravděpodobně dokončen v mnohem menším měřítku než dolní konec rozsahu naznačeného v D-Backs. ' Seznam přání.
 
Jak již bylo uvedeno, D-Backs vedli rozhovory s představiteli Hendersonu, kteří postavili zatahovací střešní park obklopený novým vývojem. Všechny náznaky však ukazují, že rozhovory mezi oběma stranami se zastavily a že D-Backs neuvažují o předehrach mimo Arizonu.
 
Zůstat v údolí Slunce by mohlo být životaschopné, přičemž východním údolím by možná byla žádoucí volba. Pozemek je k dispozici pro nový park se společným využíváním a snadný přístup k dálnici a D-Backs jsou již partnery s indickou komunitou Salt River Pima-Maricopa na polích Salt River Fields v Talking Stick, domovském jarním tréninkovém týmu, a možná by kmen byl na určité úrovni ochotným partnerem v MLB ballparku.
 
Z politického hlediska by existovaly výzvy k získání veřejného financování pro nový park, zejména vzhledem k dalším problémům se zařízením v údolí Slunce: město Phoenix již od svého fondu sportovních zařízení vyčlenilo 150 milionů dolarů na renovaci Talking Stick Resort Arena - domov NBA's Suns - a NHL Arizona Coyotes se očekává, že nakonec zahájí hledání arény pod novým majoritním vlastníkem Alexem Meruelo. Pojem veřejné peníze v určité podobě by však neměl být zcela zamítnut, zejména s rozhodnutím Nejvyššího soudu státu z letošního roku potvrdit legálnost použití příplatku za půjčení auta v okresech Maricopa a Pima k financování sportovních zařízení.