Košík je prázdný.

Clevelandoví indiáni: Jaké týmy by se nabízely všichni indiáni?

07.11.2018 0
Pokud jsou zprávy pravdivé, je pravděpodobné, že hodně týmů zavolá přední kancelář Clevelandových Indiánů, aby se zeptali na některé velké jména. Vidíme, kdo tyto týmy mohou být.
 
Rozloučení je těžké, ale Clevelandští indiáni by toho brzy mohli dělat spoustu. S hlášením o kruzích, že téměř všichni v týmu se chystají uchopit, je kancelář Indiánů pravděpodobně zaneprázdněna mnoha telefonními hovory.
 
Tam jsou uchazeči a přestavby týmy, které se vážně podívat na to, jak mohou pitvat tento indiánský seznam. Jistě, indiáni se snaží získat vyhlídky a výběry, které mohou pomoci tomuto týmu zůstat relevantní, ale to přijde za cenu jména domácností.
 
S nabitou komorou džbánů, které mají, včetně Carlosa Carraska s týmovou přátelskou smlouvou, to pravděpodobně bude, kde týmy začnou hledat.
 
Seattle Mariners a Los Angeles Angels
 
Jedná se o dva týmy, které se nacházejí na hřbetě AL West. Mají spoustu opravdu dobrých částí, ale oba týmy nemají hloubku ve své rotaci. Námořníci mají v jejich rotaci nějakou slušnou ruku, ale přidání někoho, jako je Trevor Bauer nebo Mike Clevinger, by jim dalo obrovský krok. Mohlo by dokonce stačit k ukončení sezónního sucha.
 
Angels nemá ve svém rotaci pravý eso. Stíhají mě jako jeden z týmů, které by se dobře zaměřily na Corey Klubera. Kluber by udělal Anděly pocit skutečné hrozby zejména s některými z neuvěřitelných talentů, které mají na obranu.
 
New York Yankees
 
Pravděpodobně bych byl nemocný, kdybych viděl jednoho z milých indiánských hráčů, kteří míří do Yankees, ale není to otázka baseballové dresy Houston Astros Pánské. Indiáni by vyměnili své hvězdy za pračku jako Marlins. Přesto Yankeové mohou mít zájem o některé rotační kusy Indů. Určitě by jim pomohlo při jejich snaze o Red Sox.
 
Mohli by se také podívat na kmenové krupice, pokud jsou k dispozici jako Brad Hand a Nick Goody. Jeden z mála věcí, které toto lákavé dělá, je to, že Yankeové mají dobrý zemědělský systém a mohli Clevelandu poslat nějaký mladý talent.