Košík je prázdný.

Cincinnati Reds útočník Amir Garrett by se mohl vrátit příští tý

07.09.2018 0
Amir Garrett od té doby, co byl zařazen na 10denní seznam osob se zdravotním postižením, nevyhodil tón hřišť, ale jeho zraněná levá noha se po startu ve čtvrtek odpoledne cítila lépe.
 
Garrett, levicovský úlevce Reds, se ve hře nedostavil od 25. srpna kvůli kostní modřině v levé noze.
 
"Doufáme, že ho budeme mít na začátku příštího týdne k dispozici na hřišti," řekl dočasný manažer Reds Jim Riggleman. "Cítí se mnohem lépe."
 
Garrett, který se umístil na druhém místě v týmu s 58 úlevy, vlastnil 7,20 ERA v průběhu 10 setů po All-Star Break.
 
"Kdykoliv jsem narazil na nohu, nebo jsem z pryže, otočte nohu," řekl Garrett. "Je to mnohem lepší, a doufám, že v příštích několika dnech jsem venku. Jsem svědkem, že jsem se vrátil ven a pomohl týmu vyhrát a zjistit, kam jde. "
 
S Garrettovým zraněním a Cody Reedem ve výchozím rotačním turnaji mají Reds pouze jednu levou ruku v jejich bullpen: Wandy Peralta.
 
"Doufám, že budu venku v příštích několika dnech," řekl Garrett. "Jsem unavená sedět ven. To se mi nelíbí. "
 
Více: Hráči Cincinnati Reds říkají, že Downtown strelí hity blízko domova
 
WISLER ZPĚT NA DOMÁCÍ STÁT: Matt Wisler, který získal v obchodě Adam Duvall a volal minulý týden, vyrůstal v Bryan, Ohio, přibližně tři hodiny severně od Cincinnati.
 
"Vlastně, Indii jen proto, že jsou v našem rádiu," řekl Wisler. "Hrají indické hry každý večer. Vyrostl jsem a poslouchal tyto hry. To jsem se stala fanouškem vyrůstat. Myslím, že mé město má z toho spoustu červených fanoušků. "
 
Wisler vstoupil ve čtvrtek a vyhrál tři neúspěšné směny s Reds po nahrání 1.83 ERA v Triple-A Louisville. On měl 5.27 ERA v 74 kariérních vystoupeních s Atlanta Braves před tím, než byl obchodován v červenci.
 
Z malých ligových možností v příštím roce Wisler chce dokázat, že se může držet na úrovni Major League.
 
"Myslím, že je to pro mě dobrý měsíc," řekl 25letý Wisler. "Je zřejmé, že v mé kariéře jsem měl pár opravdu dobrých ups a opravdu špatné klesání. Tohle je poslední měsíc, doufejme, že sem mohu přijít a dokázat, že to ještě mohu udělat ve velkých ligách a uvidím, co se stane s příchodem do příštího roku. "