Košík je prázdný.

Brzy na jaře Outfield diskuse

29.02.2020 0
Nebude to dlouho, než se věci na poli dostanou pro Baltimore Orioles o něco zajímavější. S několika bývalými nejlepšími vyhlídkami, které již jsou v mixu pro zahájení práce, a několika dalšími, které se chystají dorazit v blízké budoucnosti, se podívejme na několik poznámek z počátku jara z okolí pole v Sarasotě.
 
Nejprve se podívejme na plánovaný start outfield, přijďte Den zahájení. Pokud nedojde k velkému protřepání, jsou prvními favority, kteří začínají v poli v den zahájení, Trey Mancini na pravém poli, Austin Hays ve středu a Anthony Santander vlevo. Nemusí to být elitní pole, ale je mnohem lepší, než co jsme viděli většinu nocí v Camden Yards.
 
Manažer Orioles Brandon Hyde prohlásil, že Hays je v úvaze o vedoucí místo v sestavě, jakmile začne běžná sezóna. Přestože Hays nemusí být ideálním vedoucím hráčem, tato sestava neobsahuje žádné typické typy hitterových hráčů. Hays nekreslí velké množství procházek, ale má kontaktní schopnosti a rychlost, aby věci zajímavé. Příležitostný úvodní domácí běh nebude bolet, když se věci později nakonec ve hrách rozpadnou.
 
Santander se ještě musí na jaře objevit na poli, ale je to jen preventivní krok. Zdá se, že zatím neexistuje důvod k obavám, navzdory tomu, co někteří nedávno naznačili.
 
S DJ Stewartem, který se stále zotavuje z chirurgie kotníku, a Cedricem Mullinsem, který se musí znovu dokázat, než se dostane do práce baseballové dresy Baltimore Orioles Pánské, Santander nestojí před konkurencí v počáteční práci na levém poli. Dwight Smith Jr.is je ve směsi, ale jeho obrana je i nadále krutá. Vystoupil jako jeden z pěti nejhorších defenzivních útočníků ve všech baseballech minulé sezóny a jeho jarní výkon byl téměř stejný, navzdory slušné netopýři.
 
Když už mluvíme o Mullinsovi, konfederační konfekční fanoušek má letos na jaře tři ukradené základny. Dokud se netopýr neobejde, může Mullins stále poskytovat hodnotu, pokud je na aktivním seznamu. Jako obranný náhradník v pozdní hře nebo špionážní běžec v těsných situacích může Mullins dělat věci zajímavými svou rychlostí a obrannými schopnostmi.