Košík je prázdný.

Bryse Wilson nastoupí jako první na hlavní Ligu, zatímco Braves

21.08.2018 0
Braves začínají ve dnech večerní tříčlenné série v Steel City a budou se za nimi snažit dát za sebou obrovské čtyřhry. Poté, co byl víkend velmi zmanipulován Rockies, Braves se obrátí k tvrdě vyhlížejícímu vyhlídce Bryse Wilsonovi, aby zahájil dnes večer proti Piráti, když byl dnes od AAA vyzván, aby nastartoval svůj první Major League. Spojuje se s Mikeem Sorokem a Kolby Allardem jako třetím 20letým džbánem Bravesem, aby debutoval o Major League v roce 2018.
 
Pokud Wilson a Braves budou v pondělí večer zvrátit své ztracené cesty a zaúčtovat W, budou to za silou následující sestavy.
 
K dnešnímu pořadí je trochu jinak, protože Ender Inciarte vyskočí do dvou slotů a Ozzie Albies klesne na 6. místo. Dansby Swanson se vrací z jeho volna a vrátí se na své obvyklé místo na 8.
 
Pirátský startér Chris Archer strávil většinu své kariéry s paprsky Tampa Bay a měl omezenou expozici Bravesovi, ale jen tři Bravové ho někdy čelili. Pouze dva z nich - Nick Markakis a Kurt Suzuki - jsou ve startovní sestavě. Ani Markakis, ani Suzuki se proti němu nepodarilo, a Kakes se sice rozbíjel .182 / .250 / .182 / .432 přes 11 vystoupení a Suzuki se procházel po procházce.